نصب کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی

امروزه روش های زیادی در جهت زیبایی دکوراسیون داخلی وجود دارد که نصب کاغذ دیواری از رایج ‌ترین آنها است به همین دلیل روز به روز مدل های مختلفی از آن در بازار عرضه می شود. پوستر سه بعدی یکی از جدیدترین مدل های کاغذ دیواری است که با طراحی ویژه ای که دارد جلوه ای سه بعدی و متفاوت به محیط می دهد. پوسترهای سه بعدی در طرح های مختلف با مناسبترین هزینه می تواند جایگزین مناسبی برای دیوار پوش های گران قیمت سه بعدی باشد.

نصب کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی نیازمند مهارت بالا است که سعی کرده ایم با بکارگیری نصابان حرفه ای کاغذی دیواری کیفیت کار خود را بالا ببریم همچنین حوزه فعالیت خود را محدود نکرده ایم و در تمام نقاط شهر و در اسرع وقت خدمات را ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

  نصاب کاغذ دیواری

تاثیر مهارت نصاب کاغذ دیواری حرفه ای

نصب کاغذ دیواری یکی از فعالیت های مهم در حوزه دکوراسیون داخلی است که زیبایی و هنر آن کاملا در معرض دید است و کوچکترین اشتباه آن باعث می شود که حتی یک کاغذ دیواری گران قیمت و زیبا، چهره زشتی به محیط بدهد. برای ارائه خدمات بهتر سعی کرده ایم یک تیم حرفه ای از نصابان کاغذ دیواری حرفه ای تشکیل دهیم که از بارزترین ویژگی آنها می توان به مسئولیت پذیری، خوش قولی ، مهارت بالا، تجربه، سرعت عمل ، قیمت منصفانه و ظرافت در کار اشاره کرد.

نصاب کاغذ دیواری غرب تهران قبل از انجام کار تمامی جوانب کار را می سنجند و سعی می کنند بهترین مشاوره ها را در اختیار کارفرما قرار دهد. همچنین در زمان کار نصاب تمامی تجهیزات مورد نیاز اعم از میز کار مخصوص، چسب چوب، چسب مخصوص کاغذ دیواری، نردبان، پرایمر، قلم موی بزرگ نقاشی، متر، کاردک، برس مخصوص و موارد مورد نیاز دیگر همراه خود دارد. این را به خاطر بسپارید که تنها یک کاغذ دیواری گران قیمت و زیبا نمی تواند محیط را زیبا کند بلکه این هنر نصاب کاغذ دیواری است که باید با مهارت و تجربه خود نصبی بی نقص داشته باشد تا زیبایی کاغذ دیواری دیده شود.

 

نحوه نصب کاغذ دیواری بر روی انواع دیوارها

یک نصاب حرفه ای باید قبل از شروع به کار اقدامات لازم برای زیر سازی دیوار انجام دهد، حال زیرسازی با توجه به نوع و شرایط دیوار ها متفاوت است که در زیر به رایج‌ترین آنها اشاره کرده ایم:

 • نصب کاغذ دیواری روی دیوار نم دار: اگر دیواری نم دار باشد ابتدا باید منبع نم پیدا شود و سپس نم را به صورت کامل از بین ببرند زیرا اگر دیواری رطوبت داشته باشد و کاغذ دیواری نصب شود کیفیت و عمر کاغذ دیواری کم می شود. سپس بعد از خشک شدن، دیوار را بتونه کاری کرده و قسمت های گچکاری شده را روغن الف می زنید. بعد از اینکه مطمئن شدید دیوار کاملا یکدست و بدون ترک است باید روغن آستر بزنید تا لکه ها ریز به صورت کامل از بین برود. در پایان محلول رقیق شده چسب را با قلموی مخصوص بر روی دیوار زده سپس کاغذ دیواری را با حوصله و ظرافت تمام بر روی دیوار می چسبانید.
 • نصب کاغذ دیواری پشت شوفاژ: پشت شوفاژ یکی از قسمت های سختی است که در زمان نصب کاغذ دیواری وجود دارد و تنها یک نصاب حرفه ای می تواند با مهارت بالا خود از پس آن بر آید و در نقطه مقابل بیشتر نصابان مبتدی در این قسمت ممکن است رول های گران قیمت کاغذ دیواری را هدر بدهند.
 • نصب کاغذ بر روی انواع سطوح: معمولا دیوارها سطوح مختلفی دارد و سوالی که پیش می آید این است که آیا می توان کاغذ دیواری را بر روی انواع سطوح چسباند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم بستگی به نوع سطح دارد به عنوان مثال روی سطح سیمانی نمی توان کاغذ دیواری نصب کرد یا نصب بر روی سرامیک و کاشی امکان پذیر است اما باید توسط نصاب حرفه ای انجام شود تا تمامی بندهای کاشی و سرامیک را به صورت کامل بپوشاند.
 • نصب پوستر سه بعدی: برای نصب پوستر سه بعدی باید همان مراحل نصب کاغذ دیواری معمولی مانند زیرسازی، پرایمر ، بتونه و یا سنباده زنی انجام شود تا زیر کار کاملا یکدست و صاف باشد. بعد از انجام زیر سازی پوستر دیواری باید اندازه گیری ها را به صورت دقیق انجام شود البته بهتر است کاغذ دیواری حدود یک سانت از اندازه گرفته شده بزرگتر باشد. معمولا کاغذ دیواری های سه بعدی به صورت یک بسته هستند که با کنار هم قرار گرفتن آنها تصویر نهایی تشکیل می شود. نحوه چسباندن پوستر دیواری به این صورت است که بعد از اقدامات اولیه مانند پرایمر زیر سازی کاغذ دیواری باید محل قرار گرفتن هر قسمت را مشخص کرد و سپس قسمت هایی که با عنوان نقاط همپوشانی مشخص شده اند در زمان چسباندن لبه کاغذ دیواری برش دهید.

نصب پوستر سه بعدی

تفاوت کاغذ دیواری با پوستر سه بعدی

 1. قیمت: اولین تفاوت کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی تفاوت قیمتی است و معمولا پوستر های سه بعدی هزینه بسیار مناسب‌تری به نسبت کاغذ دیواری ها دارند. در بعضی از موارد برخی از طرح ها با توجه به کیفیت کار از کاغذ دیواری های با کیفیت پایین گران تر است.
 2. طرح: تفاوت دیگر کاغذ دیواری و پوسترها در گستردگی طرح های پوسترها است. تعداد طرح های کاغذ دیواری معمولا محدود می شود به سلیقه و نظر طراحان آن اما در مورد پوستر باید بگوییم با توجه به سلیقه و روحیات هر فرد تعداد طرح های متنوعی وجود دارد. به دلیل تنوع در طرح ها پوسترها روز به روز به طرفداران آن افزوده می شود.

 

فواید پوسترهای سه بعدی

 1. ماندگاری بالا: همانطور که می دانید رنگ آمیزی دیوار بعد از گذشت مدتی کیفیت اولیه خود را از دست می دهد. اما با استفاده از پوسترهای سه بعدی می توانید دیگر دغدغه ای برای پوشاندن ترک های دیوار و یا تمیز کردن آن نداشته باشید.
 2. قیمت مناسب: پوسترهای سه بعدی با توجه به گستردگی طرح ها و کیفیت بالایی که دارد به نسبت نقاشی و کاغذ دیواری قیمت بسیار مناسب تری دارد.
 3. ثبات در رنگ: یکی از مهم ترین مزیت های پوستر ها این است که گذر زمان باعث نمی شود که رنگ آن تغییر کند و می توانید تا مدت ها بدون نگرانی از فرسوده شدن از آن استفاده کنید.
 4. قابلیت شستشو: با پوسترهای سه بعدی دیگر نیازی نیست که مانند دیوارهای رنگ آمیزی شده دغدغه شستشو را داشته باشید زیرا به راحتی با یک دستمال نم دار می توانید آن را تمیز کنید.
 5. نصب آسان: اگر در هنگام نصب از نصابان حرفه ای پوستر کمک بگیرید حتما متوجه می شوید که نصب پوستر بسیار آسان است و تنها نصاب باید تجربه و مهارت کافی داشته باشد.
 6. طرح انتخابی: گاهی در زمان انتخاب کاغذ دیواری فرد نمیتواند طرح و رنگ مورد نظر خود را پیدا کند، این در حالی است که در پوسترهای سه بعدی این مشکل وجود ندارد و فرد می تواند طرح و رنگ دلخواه خود را سفارش دهد و از منحصر به فرد بودن آن مطمئن باشد.

 

قیمت نصب کاغذ دیواری

قیمت نصب کاغذ دیواری معمولا علاوه بر نصب کاغذ دیواری شامل زیر سازی کار نیز می شود به همین دلیل به میزان خرابی کار بستگی دارد به عنوان مثال دستمزد دیوار سالم از دیوار قدیمی که دارای نم و ترک خوردگی است بسیار کمتر است به همین دلیل معمولا قیمت به صورت توافقی است. قیمت نصب کاغذ دیواری بدون در نظر گرفتن زیر سازی عبارتند از:

 1. هر رول کاغذ دیواری ۵۰ سانتی ۲۰ هزار تومان
 2. هر رول کاغذ دیواری۷۰ سانتی سه۵ هزار تومان
 3. هر رول کاغذ ۱ متر عرض ۷۰ هزار تومان
نصاب کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری

اشتباهات نصب کاغذ دیواری توسط غیر‌حرفه ای‌ها و آماتورها

بسیاری از نصابان آماتور و غیر حرفه ای به دلیل نداشتن تجربه به نکات ریز در هنگام نصب کاغذ دیواری توجهی نمی کنند یا اینکه خیلی ساده از کنار آنها می گذرند و همین امر باعث می شود که کار کیفیت خوبی نداشته باشد و کار در زمان طولانی تری انجام شود. اشتباهی رایج که آماتورها انجام می دهند نصب بدون زیر سازی است که عوارضی مانند زرد شدن کاغذ دیواری بعد از نصب را به همراه خواهد داشت. همچنین برای جذب مشتری بیشتر قیمت کار را پایین می آورند و در عوض از مواد غیر‌استاندارد و نامرغوب برای نصب کاغذ دیواری استفاده می کنند که در کمترین زمان کارفرما با مشکلاتی مانند کاغذ دیواری کنده شده و یا جدا شدن لبه کاغذ دیواری مواجه می شود.

 

دیوارتان را کاغذی کنید

امروزه افراد علاوه بر زیبایی محیط پیرامون خود به دنبال این هستند که محیطی جذاب و منحصر به فرد داشته باشند. پوسترهای سه بعدی باعث می شود که خانه های بی روح و کسل کننده را زیباتر و همچنین فضا را بزرگتر نشان دهد، اما تمامی این مزیت ها زمانی مشاهده می شود که علاوه بر کیفیت کاغذ از نصاب حرفه ای کاغذ دیواری و چسب درجه یک برای نصب استفاده شود. با توجه به ۱۵ سال سابقه درخشان در حوزه کاغذ دیواری که داریم برای نصب کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی از تیم نصابان کاغذی دیواری حرفه ای با چسب درجه یک برای نصب استفاده کرده ایم و تمامی خدمات را در اسرع وقت در تمامی نقاط شهر ارائه می دهیم. برای آشنایی بیشتر با روند نصب در این قسمت فیلم نصب را گذاشته ایم.

ویدیو نصب کاغذ دیواری

 

 

 نصب کاغذ دیواری در سراسر تهران؛ فقط کافیست با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید

۰۹۱۲۲۵۸۴۷۵۲

۰۹۱۹۷۷۸۰۰۸۰

۰۲۱-۷۷۱۴۲۳۷۹

 

آمنه ظریفی

تیم تولید محتوای طراحی سایت باران

 • Add to Phrasebook
  • No word lists for Persian -> English…
  • Create a new word list…
 • Copy