در طی این مطلب به بررسی ایده هایی خواهیم پرداخت که افراد خوش سلیقه می توانند در کاغذ دیواری کردن آشپزخانه منزلشان مدنظر داشته باشند.

استفاده از کاغذ دیواری در آشپزخانه احتمالا گزینه مرسومی نیست ولی آنهایی که به دنبال فضایی سنتی هستند می­توانند با استفاده از این کاغذها به خواسته خود دست یابند. با استفاده از کاغذهای مناسب و الهام گرفتن از ۲۰ فضای پخت و پز که با کاغذ دیواری پوشیده شده­اند، فضایی خاص در داخل خانۀ خود به وجود خواهید آورد.

۱ از ۱۰

کاغذ دیواری سیاه و سفید

در آپارتمان مسحورکنندۀ PR maven که در نیویورک واقع شده است، سَم هنوز هم برای پوشش دیوارها از کاغذ دیواری ساخت شرکت Weinrib استفاده می­کند. صندلی درخشان و عتیقه، از نیو اورلئان آمده و فضای وسط آشپزخانه نیز از بهترین مرمر کرارا ساخته شده است.

۲ از ۱۰

کاغذ دیواری راه راه به رنگ صورتی

یک طرح شیک و جالب که در روستای وِست دیده شده و میز نهارخوری آشپزخانه در کنار یک پوشش دیواری زیبا و صورتی قرار گرفته است که با نام “راه راه آب رنگی” شناخته می­شود. این کار هنری شامل قطعه­هایی است که ساختۀ Wardell Milan، John Register و Jeff Lewis می­باشد.

۳ از ۱۰

کاغذ دیواری صاف و روشن با طرح گل

در خانۀ دوبلکس اندی کوهن که در منطقۀ گرینویچ قرار دارد، آشپزخانه فضایی بسیار متمایز می­باشد، از یک چهارپایۀ قدیمی و جذاب گرفته تا کاغذ دیواری­های گل­دار در این آشپزخانه دیده می­شود.

۴ از ۱۰

کاغذ دیواری با طرح­های طبیعی

این آشپزخانه که در شهر کالیفرنیا قرار دارد، دارای کاغذ دیواری­های طبیعی ساختۀ Pierre frey، میز و صندلی­های ساختۀ Howe و نیم تخت ساختۀ Past Perfect می­باشد.

 

۵ از ۱۰

آشپزخانه­ای با شکوه با استفاده از کاغذ دیواری

در آشپزخانه­ای که در شهر لندن قرار دارد و طراحی آن از الکس پاپاکریستیدیس است، طرح­های نئوکلاسیک قرن نوزدهمی از جان روزلی در کنار کاغذ دیواری Tamarin از نینا کمپل مشاهده می­گردد. نقش گلدان در بالای دیوار، فضای مخصوص کابینت را بسیار دلنواز نموده است.

۶ از ۱۰

کاغذ دیواری راه راه

یک آشپزخانه در شهر منهتن آمریکا با کاغذ دیواری خط­دار محصول شرکت Hines & Company تزئین شده است. یک راهرو سلطنتی به رنگ آبی که ساخت دست است به اتاق منتهی می­شود.

۷ از ۱۰

کاغذ دیواری آشپزخانه با نمایی ابریشمی

در یکی از خانه­های بالای شهر نیویورک، که تونی لونگوریا در کنار شریک خود تاد اولدام زندگی می­کند دیوار پشتی سینک آشپزخانه ،۲۰ تکه کاشی لعاب­دار به کار رفته است و با برش­هایی از کاغذهایی ابریشمی ژاپنی تزئین شده است.

۸ از ۱۰

کاغذ دیواری تک رنگ با طرح گل مخصوص آشپزخانه

یک نگاه اجمالی به کاغذ دیواری طرح گل و سیاه و سفیدی که در ورودی این آشپزخانه واقع در نشویل نصب شده است بیاندازید. طرح آن از dacor بوده و طرح کابینت و هود نیز طراحی سفارشی می­باشد.

۹ از ۱۰

کاغذ دیواری آشپزخانه با طرح جنگلی

ویرایشگر و طراح، جاکی آستیر، خانۀ یکی از اقوام خود را که در قسمت شرقی شهر قرار دارد را با استفاده از کاغذ دیواری­های الهام گرفته از جنگل که ساختۀ Cole & Son است تزئین نموده است.

 

۱۰ از ۱۰

کاغذ دیواری الکتریکی برای آشپزخانه

طرح­های سر زنده و چارچوب بندی شده یک حالت زنده و پر جنب و جوش به خانه کلارنس بخشیده و یک مجموعه از ربات­های اسباب بازی یک شادابی و سر زندگی خاصی به محل سرو صبحانه داده است. این خانه متعلق به جان دمسی است که در منهتن واقع شده و با استفاده از اسباب و اثاثیۀ ساخت Bibi Monnaham تزئین شده است.

بررسی کوتاه
تاریخ نگارش
خلاصه بررسی
بسیار مفید
امتیاز
41star1star1star1stargray