خانه » کاغذ دیواری » کاغذ دیواری طرح چوب

چگونه می توان دیوار را با استفاده از کاغذ دیواری به صورت یک پوشش طبیعی طراحی کرد؟

پترن های (طرح های) طبیعی کاغذ دیواری در حال حاضر بسیار محبوب است و ظاهری طبیعی با پوشش طبیعی دیوار به خانه شما می دهد. این طرح های طبیعی عبارتند از سنگ، سنگ آنتیک، چوب، حصیر، چرم، آجر و فلز است. نکته مثبت این کاغذ دیواری ها این است که سه بعدی و کاملا طبیعی به نظر می رسند. به عنوان مثال استفاده از کاغذ دیواری های سنگ آنتیک مثل آن است که دیوار را با سنگ آنتیک طبیعی پوشش داده اید، ولی هزینه آن بسیار کمتر و نصب کاغذ دیواری بسیار آسان تر از سنگ است. خوشبختانه نمونه های بسیار زیادی از این کاغذ دیوازی در بازار وجود دارد و شما می توانید بسته به سلیقه خود یک طرح را انتخاب کنید.

سبک کاغذ دیواری : کلاسیک. رنگ کاغذ دیواری : قهوه ای. طرح کاغذدیواری

طرح چوب:

طرح سنگ آنتیک:

طرح سنگ و چوب:

کاغذ دیواری طرح چوب با کاغذ دیواری هایی که طرح های الهام گرفته از چوب، سنگ، مخمل یا پارچه هستند، برای دکور پذیرایی و لابی به کار می رود.

جنس کاغذ دیواری ها معمولا pvc هست که روکش وینیل داره. این روکش باعث میشه که کاغذ دیواری ضد دوده باشه و قابل شستشو باشه. البته pvc هم انواع داره. جنس بعضی کاغذ دیواری ها بیشتر به کاغذ شبیه است. بعضی دیگه خیلی پلاستیکی هستند. به هر حال هر چقدر کاغذی که انتخاب می کنید محکمتر باشه، دیرتر خراب میشه و موقع نصب پارگی نخواهد داشت.

یک دیدگاه بگزارید

شما باید وارد شوید با بتوانید دیدگاه بگذارید