خانه تان بوم است، اجازه بدید کارتان را هنری انجام دهیم.

مهمترین مشکل، عدم قیمت گذاری واحد است. مردم به فروشندگان و مغازه دارها اعتماد کنند.
محمد آقازاده
مدیریت پردیس پایتخت

گروه مهندسی پردیس با نام تجاری پردیس پایتخت، از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در زمینه پخش و فروش کاغذ دیواری و طراحی و اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی مسکونی و تجاری آغاز کرد. پردیس پایتخت در حال حاضر با در اختیار داشتن نمایندگی های معتبر، کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون خود را به هم میهنان ارائه می کند. 

پردیس پایتخت تا به حال بیش از هزاران پروژه دکوراسیون داخلی موفق در سراسر کشور به انجام رسانیده است که از آن جمله می توان به طراحی داخلی لابی برج های مسکونی، طراحی داخلی چند هتل، دکوراسیون چندین فروشگاه و بوتیک، دکوراسیون نما و داخل رستوران ها  و ده ها پروژه دکوراسیون داخلی مسکونی و اداری اشاره کرد. این گروه تخصصی، مشاور شما در انتخاب درست محصول، ارائه مناسب در کنار تنوع محصول برای زیبایی خانه شماست.

کاغذ دیواری های پردیس پایتخت در طرح های مدرن، کلاسیک و سه بعدی با دقت بسیار مطابق با سلیقه امروز جامعه انتخاب شده و در سراسر کشور توزیع می شود. هموطنان عزیز می توانند این کاغذ دیواری ها را از نمایندگی های پردیس پایتخت تهیه نمایند.

همچنین در راستای خریدی آسان و مطمئن اقدام به راه اندازی وبسایت نموده ایم تا بتوانیم شما را در انتخابی بهتر یاری نماییم.

فعالیت های پردیس پایتخت

خدمات فروش و پس از فروش پردیس پایتخت

مشاوره رایگان

گاهی اوقات مشاوره دکوراسیون، برای تسلط کافی طراح روی فضا و ارائه بهترین راهنمایی نیاز به بازیدید از محل دارد

مشاوره رایگان

گاهی اوقات مشاوره دکوراسیون، برای تسلط کافی طراح روی فضا و ارائه بهترین راهنمایی نیاز به بازیدید از محل دارد

باز گرداندن کاغذ دیواری

رول کاغذ دیواری باز نشده پس گرفته و مبلغ آن عینا به شما داده می شود.

باز گرداندن کاغذ دیواری

رول کاغذ دیواری باز نشده پس گرفته و مبلغ آن عینا به شما داده می شود.

نصب کاغذ دیواری

بهترین نصاب های حرفه ای کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری

بهترین نصاب های حرفه ای کاغذ دیواری

خدمات پس از فروش کاغذ دیواری

اگر پس از نصب، کاغذ دیواری دچار بریدگی یا احیانا کنده شد، حتما با ما تماس بگیرید. خدمات پس از فروش پردیس پایتخت رایگان است.

خدمات پس از فروش کاغذ دیواری

اگر پس از نصب، کاغذ دیواری دچار بریدگی یا احیانا کنده شد، حتما با ما تماس بگیرید. خدمات پس از فروش پردیس پایتخت رایگان است.

مصاحبه با محمد آقا زاده مدیریت پریس پایتخت

لطفا بیوگرافی خودتان را بفرمائید.
محمد آقازاده هستم. ۳۳ سال سن دارم و دارای ۲ فرزند. مدرک دیپلم و آذری و ساکن تهران هستم.

چند وقت است در این شغل مشغول هستید و علت وارد شدن تان به این شغل چه بود؟
۷ سال است در زمینه کاغذ دیواری مشغول هستم. شغل پدری ام نقاش ساختمان بود، مدتی کار کردم دیدم روحیه من با آن کار نمی سازد لذا وارد حرفه کاغذ دیواری شدم.

مشکلات و معضلات پیش روی حرفه شما چیست؟
مهمترین مشکل، عدم قیمت گذاری واحد است. طوری است که هرکسی برای خودش قیمت تعیین می کند. اتحادیه هم داریم اما در توانش نیست که نظارت همگانی داشته باشد.
مورد دیگر اینکه اگر بتوانیم شرایطی ایجاد کنیم تا محصولات کاغذ دیواری، پارکت، کفپوش، لمینت، دیوارکوب و غیره را در داخل کشور تولید کنیم، قیمت ها تا ۵۰ کاهش پیدا خواهد کرد.

تبلیغات و بازاریابی شما بیشتر از چه طریقی انجام می گیرد؟
تا ۸۰ درصد تبلیغات و فروش از طریق سایت انجام می گیرد.

چه توصیه ای به مشتریان دارید؟
توصیه می کنم قبل از انتخاب، فکر کنند که از کاغذ دیواری عمر چند ساله می خواهند بعد وارد مرحله انتخاب و خرید شوند و در مورد عدم قیمت گذاری کاغذ دیواری هم می توانند به فروشگاه های فروش کاغذ دیواری اعتماد کنند.

از خصوصیات اخلاقی تان بگوئید.
هیچ وقت با مشتری بد صحبت نمی کنم حتی اگر حق با خودم باشد. در هر شرایطی سعی می کنم مشتری را راضی نگه دارم. رضایت مشتری، خودش تبلیغی برای کارمان است.

غیر از کاغذ دیواری چه فعالیت هایی انجام می دهید؟
پارکت، لمینت، تمامی کارهای نقاشی ساختمان از جمله رنگ آمیزی، پتینه، رنگ نما، کنیتکس وغیره.

چه اصولی را در کارتان رعایت می کنید؟
در وهله نخست اینکه خوش قولی مشتری در پرداخت ها برایم مهم است. خودم نیز برخورد صمیمی با مشتری را سرلوحه کارم قرار دادم. با کارگرهایم نیز برخورد خوبی دارم چون خودم ۱۰ سال کارگر بودم لذا مصائب کارگران را درک می کنم. اگر زمانی پول زودتر خواستند یا خواستند دیرتر بیایند یا مشکلی داشته باشند، سعی می کنم کمک کنم.

از تلخی ها و شیرینی های کارتان برایمان بگوید.
تلخی که دو سال است برای یک مجموعه دولتی کار کرده ایم ولی هر کاری می کنیم نمی توانیم پولمان را بگیریم. کار را به هم پاس می دهند.

خاطره ای هم دارم که هم تلخی و هم شیرینی دارد: منزل خانمی سن بالا کار می کردیم که همسرش به رحمت خدا رفته بود، گفت شوهر من هم در این کار بود من هم وارد هستم، حواستان باشد که لایی نکشید. خلاصه رفت بیرون و نیم ساعت بعد با سینی چای برگشت. در آن لحظه تا نیمی از دیوار را کاغذ دیواری زده بودیم نیمه پایینی سمت داخل دیوار بود تا ادامه دهیم و آن بخش هایی را که زده بودیم، باد کرده بود چون تا مدتی باد دارد تا تمام شود. خلاصه همان موقع که خانم وارد شد، دید نصف کار نیست و باد هم دارد، همانجا سینی چای را سمت ما پرتاب کرد و کلی هم ناسزا گفت. وقتی توضیح دادم و قانع شد، دوباره رفت و با یک سینی چای برگشت و کلی معذرت خواهی کرد.

آیا از راهی که طی کرده اید و جایی که ایستاده اید رضایت دارید؟
خدا را شکر راضی هستم اما آرزوهای بزرگی دارم، دلم می خواهد در این شغل جزو وارد کننده ها و به امید خدا در آینده تولیدکننده کاغذ دیواری باشم.

نقش تحصیلات در این زمینه چیست؟
فرد تحصیل کرده عموما مشتری را بهتر درک می کنند.

آیا شما بیمه هستید؟
بله خوشبختانه اتحادیه نقاشان ساختمان، بعد از گرفتن کارت مهارت بیمه کردند.

آیا این حرفه را شغل می دانید؟
بله نقاشی ساختمانی هنری است که از عهده هرکس نمی آید. شاید نقاش زیاد باشد ولی آنهایی را هنرمند می دانم که اولا بتواند نقش های ظریف را کار کند، دوما اینکه بتواند دیواری که کج است را به نحو احسن به اتمام برساند و سوم اینکه بتواند با مشتری به بهترین شکل ممکن رفتار کند.

اگر کسی بخواهد وارد این حرفه شود، چه پیشنهاداتی می دهید؟
زحمت بکشد. سریع به دنبال پول نرود. اول تجربه کند، هنرمند شود و بعد تلاش کند تا پولی بدست آورد.

نوآوری را در این حرفه چگونه می بینید؟
در زمینه کاغذ دیواری که نوآوری نداشته ایم فقط طرح ها عوض می شود و در زمینه نقاشی ساختمان هم ابزار آلات جدیدی وارد شده که نقش مهمی ایفا می کنند.

اوقات فراغت تان را چگونه سپری می کنید؟
فوتسال بازی می کنم و در کنار خانواده زمان می گذارم.

چه شهرهایی برای کار رفته اید؟
کرج، بومهن، رودهن، دماوند، شهر ری، فیروزکوه، اوشان، فشم، میگون، آبعلی، پردیس، اصفهان، تبریز، شهرهای شمالی از جمله عباس آباد، نور، محمود آباد و غیره.

فروش کاغذ دیواری در تهران
نصب کاغذ دیواری در تهران
حراج کاغذ دیواری